top of page
sesja-3.jpg
Hejka!
Mam na imiÄ™ Agata, mieszkam w Warszawie i najbardziej na Å›wiecie lubiÄ™ robić zdjÄ™cia. LubiÄ™ też czarnÄ… kawÄ™, jamniki i malarstwo Vincenta van Gogha. Sztuka w różnej postaci towarzyszyÅ‚a mi przez caÅ‚e życie
i mimo tego, że skoÅ„czyÅ‚am uczelniÄ™ ekonomicznÄ…, to wÅ‚aÅ›nie z fotografiÄ… postanowiÅ‚am zwiÄ…zać swoje życie zawodowe. SfotografowaÅ‚am do tej pory ponad 100 Å›lubów i nawet-nie-zliczÄ™-ile sesji.

 
FotografujÄ…c, szukam ulotnych momentów, autentycznych emocji i doÅ›wiadczeÅ„. Staram siÄ™ budować
z Wami relacje, dziÄ™ki którym w peÅ‚ni bÄ™dÄ™ mogÅ‚a oddać na zdjÄ™ciach to, jacy jesteÅ›cie - a uważam, że każdy czÅ‚owiek jest piÄ™kny i absolutnie wyjÄ…tkowy! Jestem bardzo empatyczna i wrażliwa, a zarazem wesoÅ‚a i peÅ‚na energii. Uwielbiam Å‚apać Wasze uÅ›miechy lecz także Å‚zy wzruszenia. JeÅ›li pojawi siÄ™ stres, zawsze poratujÄ™ gÅ‚upim żartem lub zdjÄ™ciami mojego kota, pomogÄ™ ustawiać winietki na stoÅ‚ach czy wiÄ…zać wstążki na bukiecie. W dniu Waszego Å›lubu staram siÄ™ zdejmować z Was stres; bÄ™dÄ™ WaszÄ… kumpelÄ…, cheerleaderkÄ… i wsparciem, jeÅ›li bÄ™dziecie tego potrzebować.


W mojej pracy skupiam siÄ™ zarówno na detalach, jak i szerszej perspektywie. Kocham zarówno kreacjÄ™, jak
i prawdziwy reportaż - na Å›lubach, które realizujÄ™, "ustawianie" to maksymalnie 25% mojej pracy. Przez wiÄ™kszość czasu dziaÅ‚am dyskretnie i niezauważalnie, ale kiedy potrzebna bÄ™dzie moja namacalna obecność - bÄ™dÄ™ zawsze na miejscu. W trakcie reportażu staram siÄ™ zÅ‚apać to, co najbardziej ulotne a zarazem najważniejsze. Moja nadrzÄ™dna zasada to nie przeszkadzać Wam i Waszym bliskim cieszyć siÄ™ tymi wyjÄ…tkowymi chwilami. 
Na sesjach prowadzę Was delikatnie za rękę, pozwalam Wam być sobą i nigdy nie pozostawiam Was
z uczuciem, że nie wiecie, co macie robić. Wasz komfort to mój priorytet a dziÄ™ki wzajemnemu zaufaniu osiÄ…gniemy na zdjÄ™ciach wspaniaÅ‚y efekt. Mam swoje sposoby na rozluźnianie nawet najbardziej zagorzaÅ‚ych przeciwników sesji zdjÄ™ciowych :)

ÅšmiejÄ™ siÄ™, że walczy we mnie jakieÅ› 17 estetycznych wilków, bo kocham wiele różnych stylów i potrafiÄ™ siÄ™ w nich odnaleźć; w każdym z nich znajdujÄ™ coÅ› piÄ™knego. Dlatego nie ma dla mnie znaczenia, czy pobieracie siÄ™ w paÅ‚acu czy na łące; bÄ™dzie cudownie, kiedy po prostu bÄ™dzie po Waszemu.
Ciekawostki
  • Moje ulubione emoji to XD i zdecydowanie go nadużywam
  • PochodzÄ™ z Roztocza i czasami używam sÅ‚ów z gwary, której prawie nikt nie rozumie
  • ByÅ‚am 8 razy w Paryżu i w sumie odwiedziÅ‚am 34 kraje
  • Mam w domu 10 różnych sprzÄ™tów do parzenia kawy
  • Mojego męża poznaÅ‚am w pociÄ…gu metra na stacji Wawrzyszew
  • Mam adoptowanego kota o imieniu Wafel i zestaw klocków Lego, który wyglÄ…da dokÅ‚adnie jak Wafel
  • Mam zresztÄ… mnóstwo zestawów Lego, m.in. tego najwiÄ™kszego SokoÅ‚a Millenium
  • Owszem, kocham Star Wars, WÅ‚adcÄ™ PierÅ›cieni, Wiedźmina i HiroÅ‚sy 3 (Nekropolia forever)
  • PojechaÅ‚am do Lille we Francji tylko po to, żeby obejrzeć Powrót Króla z muzykÄ… na żywo po francusku (nie znam francuskiego)(kiedyÅ› siÄ™ nauczÄ™)
  • Przez 6 lat uczyÅ‚am siÄ™ grać na gitarze klasycznej a przez 9 lat Å›piewaÅ‚am w szkolnych zespoÅ‚ach, moje niespeÅ‚nione marzenie to Å›piewanie w zespole ludowym
  • Jeden z moich tatuaży przedstawia pawia na cześć naszego podwórkowego pawia, którego mieliÅ›my z rodzinÄ… przez jakieÅ› 15 lat (żyÅ‚ sobie razem z kurami i spaÅ‚ w kurniku)
  • Do zainteresowania siÄ™ fotografiÄ… zainspirowaÅ‚ mnie serial, który oglÄ…daÅ‚am jak miaÅ‚am 13 lat
  • Zwykle ubieram siÄ™ w stonowane, ciemne kolory bo jestem kolorystycznÄ… ciemnÄ… zimÄ… ale kocham wszystko co jest różowe i brokatowe
  • Jak byÅ‚am maÅ‚a to chciaÅ‚am zostać archeologiem
  • BojÄ™ siÄ™ ciem, motyli i pasikoników zielonych
  • Uwielbiam Tiktoka i ogólnie social media, jestem na bieżąco z wiÄ™kszoÅ›ciÄ… memów i past
  • CzÄ™sto pÅ‚aczÄ™ ze wzruszenia na filmach i koncertach, mój rekord to pÅ‚acz na koncercie Mazowsza i na filmie o Å‚azikach marsjaÅ„skich; pÅ‚akaÅ‚am również na kilku fotografowanych przez siebie Å›lubach
  • Uwielbiam kuchniÄ™ azjatyckÄ…, zwÅ‚aszcza koreaÅ„skÄ… i japoÅ„skÄ…
  • Od 15 lat oglÄ…dam tenisa ale mam pojÄ™cie na temat wiÄ™kszoÅ›ci dyscyplin sportowych
  • Przez 4 lata dziaÅ‚aÅ‚am w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów i byÅ‚am w jego ZarzÄ…dzie Krajowym
  • SÅ‚ucham dużo podcastów true crime ale niezbyt dokÅ‚adnie żeby siÄ™ nie bać w nocy
  • Moja rodzina posiada piekarniÄ™ i nie smakuje mi żaden inny chleb niż nasz
  • Moim podróżniczym marzeniem jest Peru, Nowa Zelandia i przejazd kolejÄ… transsyberyjskÄ…
bottom of page