top of page

Hejka!
Mam na imiÄ™ Agata, mieszkam w Warszawie i najbardziej na Å›wiecie lubiÄ™ robić zdjÄ™cia. LubiÄ™ też czarnÄ… kawÄ™, jamniki i malarstwo Vincenta van Gogha. Sztuka w różnej postaci towarzyszyÅ‚a mi przez caÅ‚e życie
i mimo tego, że skoÅ„czyÅ‚am uczelniÄ™ ekonomicznÄ…, to wÅ‚aÅ›nie z fotografiÄ… postanowiÅ‚am zwiÄ…zać swoje życie zawodowe. SfotografowaÅ‚am do tej pory ponad 100 Å›lubów i nawet-nie-zliczÄ™-ile sesji.
FotografujÄ…c, szukam ulotnych momentów, autentycznych emocji i doÅ›wiadczeÅ„. Staram siÄ™ budować
z Wami relacje, dziÄ™ki którym w peÅ‚ni bÄ™dÄ™ mogÅ‚a oddać na zdjÄ™ciach to, jacy jesteÅ›cie - a uważam, że każdy czÅ‚owiek jest piÄ™kny i absolutnie wyjÄ…tkowy! Jestem bardzo empatyczna i wrażliwa, a zarazem wesoÅ‚a i peÅ‚na energii. Uwielbiam Å‚apać Wasze uÅ›miechy lecz także Å‚zy wzruszenia. JeÅ›li pojawi siÄ™ stres, zawsze poratujÄ™ gÅ‚upim żartem lub zdjÄ™ciami mojego kota, pomogÄ™ ustawiać winietki na stoÅ‚ach czy wiÄ…zać wstążki na bukiecie. W dniu Waszego Å›lubu staram siÄ™ zdejmować z Was stres; bÄ™dÄ™ WaszÄ… kumpelÄ…, cheerleaderkÄ… i wsparciem, jeÅ›li bÄ™dziecie tego potrzebować.
W mojej pracy skupiam siÄ™ zarówno na detalach, jak i szerszej perspektywie. Kocham zarówno kreacjÄ™, jak
i prawdziwy reportaż - na Å›lubach, które realizujÄ™, "ustawianie" to maksymalnie 25% mojej pracy. Przez wiÄ™kszość czasu dziaÅ‚am dyskretnie i niezauważalnie, ale kiedy potrzebna bÄ™dzie moja namacalna obecność - bÄ™dÄ™ zawsze na miejscu. W trakcie reportażu staram siÄ™ zÅ‚apać to, co najbardziej ulotne a zarazem najważniejsze. Moja nadrzÄ™dna zasada to nie przeszkadzać Wam i Waszym bliskim cieszyć siÄ™ tymi wyjÄ…tkowymi chwilami.
Na sesjach prowadzę Was delikatnie za rękę, pozwalam Wam być sobą i nigdy nie pozostawiam Was
z uczuciem, że nie wiecie, co macie robić. Wasz komfort to mój priorytet a dziÄ™ki wzajemnemu zaufaniu osiÄ…gniemy na zdjÄ™ciach wspaniaÅ‚y efekt. Mam swoje sposoby na rozluźnianie nawet najbardziej zagorzaÅ‚ych przeciwników sesji zdjÄ™ciowych :)
ÅšmiejÄ™ siÄ™, że walczy we mnie jakieÅ› 17 estetycznych wilków, bo kocham wiele różnych stylów i potrafiÄ™ siÄ™ w nich odnaleźć; w każdym z nich znajdujÄ™ coÅ› piÄ™knego. Dlatego nie ma dla mnie znaczenia, czy pobieracie siÄ™ w paÅ‚acu czy na łące; bÄ™dzie cudownie, kiedy po prostu bÄ™dzie po Waszemu.
Ciekawostki
-
Moje ulubione emoji to XD i zdecydowanie go nadużywam
-
PochodzÄ™ z Roztocza i czasami używam sÅ‚ów z gwary, której prawie nikt nie rozumie
-
Byłam 8 razy w Paryżu i w sumie odwiedziłam 34 kraje
-
Mam w domu 10 różnych sprzÄ™tów do parzenia kawy
-
Mojego męża poznałam w pociągu metra na stacji Wawrzyszew
-
Mam adoptowanego kota o imieniu Wafel i zestaw klocków Lego, który wyglÄ…da dokÅ‚adnie jak Wafel
-
Mam zresztÄ… mnóstwo zestawów Lego, m.in. tego najwiÄ™kszego SokoÅ‚a Millenium
-
Owszem, kocham Star Wars, Władcę Pierścieni, Wiedźmina i Hirołsy 3 (Nekropolia forever)
-
PojechaÅ‚am do Lille we Francji tylko po to, żeby obejrzeć Powrót Króla z muzykÄ… na żywo po francusku (nie znam francuskiego)(kiedyÅ› siÄ™ nauczÄ™)
-
Przez 6 lat uczyłam się grać na gitarze klasycznej a przez 9 lat śpiewałam w szkolnych zespołach, moje niespełnione marzenie to śpiewanie w zespole ludowym
-
Jeden z moich tatuaży przedstawia pawia na cześć naszego podwórkowego pawia, którego mieliÅ›my z rodzinÄ… przez jakieÅ› 15 lat (żyÅ‚ sobie razem z kurami i spaÅ‚ w kurniku)
-
Do zainteresowania siÄ™ fotografiÄ… zainspirowaÅ‚ mnie serial, który oglÄ…daÅ‚am jak miaÅ‚am 13 lat
-
Zwykle ubieram siÄ™ w stonowane, ciemne kolory bo jestem kolorystycznÄ… ciemnÄ… zimÄ… ale kocham wszystko co jest różowe i brokatowe
-
Jak byłam mała to chciałam zostać archeologiem
-
BojÄ™ siÄ™ ciem, motyli i pasikoników zielonych
-
Uwielbiam Tiktoka i ogólnie social media, jestem na bieżąco z wiÄ™kszoÅ›ciÄ… memów i past
-
CzÄ™sto pÅ‚aczÄ™ ze wzruszenia na filmach i koncertach, mój rekord to pÅ‚acz na koncercie Mazowsza i na filmie o Å‚azikach marsjaÅ„skich; pÅ‚akaÅ‚am również na kilku fotografowanych przez siebie Å›lubach
-
Uwielbiam kuchnię azjatycką, zwłaszcza koreańską i japońską
-
Od 15 lat oglądam tenisa ale mam pojęcie na temat większości dyscyplin sportowych
-
Przez 4 lata dziaÅ‚aÅ‚am w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów i byÅ‚am w jego ZarzÄ…dzie Krajowym
-
SÅ‚ucham dużo podcastów true crime ale niezbyt dokÅ‚adnie żeby siÄ™ nie bać w nocy
-
Moja rodzina posiada piekarnię i nie smakuje mi żaden inny chleb niż nasz
-
Moim podróżniczym marzeniem jest Peru, Nowa Zelandia i przejazd kolejÄ… transsyberyjskÄ…

bottom of page
