top of page

Do ślubu bez spiny. Poradnik dla Par Młodych

Często podczas ostatnich ustaleń z Parami Młodymi, tuż przed ślubem, wypytuję o moment przygotowań. Gdzie się odbędą, jaki jest ich harmonogram, jakie elementy. Równie często spotykam się z lekką konsternacją, kiedy mówię, jak ważny jest to dla mnie, jako dla fotografa, moment. Tymczasem to właśnie przygotowania są jednym z moich ulubionych fragmentów reportażu i w dużej mierze budują cały jego klimat. To właśnie wtedy jest czas, żeby skupić się na wszystkich detalach, które oddają charakter i filozofię danej Pary, a których wybór z pewnością pochłonął dużo czasu i energii.


Przygotowania często kojarzą się też z pośpiechem, nerwami, zagubionymi elementami garderoby i dziwnymi, reżyserowanymi zdjęciami z wkładania kolczyków. Ja jednak uważam, że mogą to być chwile pełne spokoju, relaksu, wzruszeń i - przede wszystkim (dla mnie ;)) - pięknych zdjęć!


Po konsultacji z moimi odbiorcami na Instagramie, postanowiłam napisać poradnik, w którym znalazło się trochę protipów, kilka pomysłów i dużo porad, które, mam nadzieję, będą przydatne w organizacji ostatnich godzin przed ślubem. Na końcu tego ebooka znajduje się także checklista rzeczy, które wykorzystuje się do zdjęć detali. Początkowo poradnik miał trafić tylko do "moich" Par Młodych, jednak uważam, że każdy zasługuje na dobrą atmosferę i super zdjęcia w dniu własnego ślubu :)


Poradnik pobierzecie TUTAJ (lub klikając na jego okładkę poniżej).Miłego czytania i dajcie znać, co sądzicie :)
18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
agata_hulas_foto_logo
bottom of page