top of page

K&G, kolorowe disco wesele w Reducie Banku Polskiego

Zaktualizowano: 27 sty

Sezon 2022 uświadomił mi jeszcze bardziej, że ludzie to niesamowite istoty. Kreatywne, zdolne, pełne pięknych emocji i humoru. Najlepszym tego dowodem było dla mnie poznanie Kasi i Grzesia, a następnie towarzyszenie im w najważniejszym dniu ich życia.

To był piątek w połowie września. Dokładnie tydzień przed moim własnym ślubem. Na dodatek w tym samym miejscu, jakim jest jedyna w swoim rodzaju Reduta Banku Polskiego, w centrum Warszawy.

Już na pierwszej kawie kilka miesięcy wcześniej wiedziałam, że to będzie jedna z najpiękniejszych realizacji w moim życiu i przebierałam nóżkami na samą myśl o niej. I tak też było! Dekoracje i klimat, jakie własnoręcznie stworzyli Państwo Młodzi wraz z przyjaciółmi to coś, co będę wspominać do końca życia. Jaskrawy róż i pomarańcz, kule disco, przepiękne kwiaty. Funky, stylowo, nieoczywiście, po swojemu. Mnóstwo uśmiechów, łez wzruszenia, dobre drinki, Abba i niemieckie techno. Dla mnie kwintesencja tego, jakie mogą i powinny być śluby.

Niech ta uroczystość będzie inspiracją dla wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się, czy na weselu coś "wypada". Jak się chce, to wszystko można. W imię miłości i dobrej zabawy :)


Miejsce: Reduta Banku Polskiego

Dekoracje: Kasia i Grześ, DIY!

Kwiaty: Gładki Studio

Opaska na włosy: W roślinach

Suknia: Dearly Wedding

Muzyka i oświetlenie: Arcyimprezy

Zdjęcia: jaaa :) Agata Hułas Fotografia62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
agata_hulas_foto_logo
bottom of page